Witryny chłodniczy - producent Orest.

Witryny chłodniczy salatkowa Orest.

Lada chlodnicza służy do chłodzonego przechowywania, rozprowadzania i wyświetlania zimnych przekąsek, ciast, zimnych napojów.

Wybierz parametry:
Długość (mm):
Resetuj

Najczęściej, lady chłodnicze są idealne do przekąsek, które wymagają chłodzenia.
W blatu witryny chłodniczej zostala wbudowana wanna chłodząca, głębokość 155 mm, a temperatura w nim jest kontrolowana w sposób ciągły za pomocą specjalnego sterowania w zakresie od 1 do 10 ° C.

Możliwość regulacji temperatury dostosuje każdy licznik w lodówce przez niektórych produktów, co jest bardzo wygodne dla dużych restauracji.
Lada chłodnicza jest wykorzystywany na różne sposoby: można go ustawić GN (GN maksymalną głębokość 150 mm) z jedzeniem, zbiorniki do sałatek lub kwaśną śmietaną i różnych moduli do zimnych napojów.

Dla ułatwienia, na zbiorze Witryna chłodnicza który służy do napoje i posiłki w niektórych modelach ten projekt jest wyposażony w światła do oświetlania produkt, który pozwala, aby przyciągnąć uwagę większej liczby konsumentów.

Dla niektórych przypadkach bardziej odpowiednie chłodnie Witryna bez szkła i dodatki - to z pewnością wpłynie na koszt lady chłodniczej, ale jego podstawowa funkcjonalność pozostaje taka sama.

Witryna może on być wyposażona w kółka skrętne z hamulcami, które będą szczególnie przydatne do zastosowania w przenośnych urządzeniach chłodniczych przeciwstawić siłę organizacji w restauracjach, hotelach, a także organizację bufety.

Dla sklepów spożywczych i supermarketów, barów, kawiarnie, fast foodów i stołówki są wymagane chłodnicze rozwiązanie.

Witryny chłodnicze są bardzo popularne ze względu na coraz większą liczbę sklepów samoobsługowych, ponieważ pomagają pracownikom przeprowadzenie efektywnej wyświetlanie towarów, podczas gdy produkty są w najlepszych warunkach przechowywania.
W naszym linii produktów OREST można znaleźć dobry modele i korzystny ceny witryna ( lada ) chłodnicza w cene używanej, ale która ma gwarancję 24 mies.

Dzięki modułowej konstrukcji, witryny chłodzące mogą być efektywnie ustawione w zależności od ukształtowania poszczególnych powierzchni sprzedaży.

Stylowy nowoczesny design prezentuje konstrukcja pozwala wystawić sklep lub stołówka, w jedną harmonijną stylu.