close

Producent mebli gastronomicznych ze stali nierdzewnej Orest

Orest jest producentem mebli nierdzewne dla zakładów gastronomicznych.

Orest obejmuje meble do gastronomii - prawie cały zakres niezbędny dla sprawnego funkcjonowania i organizacji kuchni - obecne standardy z norm i przepisów sanitarnych.
 

 

Dlaczego meble do gastronomii wykonane ze stali nierdzewnej, bez których profesjonalna kuchnia jest niemożliwa?

Głównie to jest przepisy, ale nie tylko.

Wyobraźmy sobie, co by było, podobnie jak wszystkie meble z płyty wiórowej - po kilku miesiącach pracy w kuchnię ....

Po wybraniu mebli gastronomicznych kieruje się zasadami i normami sanitarnymi dla zakładów gastronomicznych (restauracje, kawiarnie, bary, stołówki).

Orest ma do dyspozycji cały asortyment meble kuchenne ze stali nierdzewnej.

Produkujemy również meble gastronomiczne ze stali nierdzewnej na zamówienie, na wymiar.

Nowoczesne przedsiębiorstwa cateringowe są wyposażone w funkcjonalne, trwałe i ergonomiczne urządzenia, które muszą być zgodne z normami ochrony środowiska i zdrowia.

 

W projektowaniu restauracja, kawiarnia, sklepów spożywczych, supermarketów, barów, fast foodów i innych przedsiębiorstw gastronomicznych z góry jest również rozwiązany niektóre urządzenia i meble technologiczne dla gastronomii.

Odpowiednio dobrane i racjonalnie umieszczone wyposażenie kuchni gastronomicznej pozwala na organizowanie najbardziej efektywny przepływ pracy, zwiększyć produktywność, przestrzegać porządku i czystości w pomieszczeniach.

Wybierz sprzęt neutralny do kuchni, restauracji, kawiarni, którzy spełnia twoją specyfikę działalności gastronomicznej.

Dziś specjaliści nie mają wątpliwości, że meble gastronomiczne ze stali nierdzewnej jest najlepszym pod względem niezawodności, trwałości, wytrzymałości i łatwości obsługi.

Nowoczesne wyposażenie produkcja i kuchnia profesjonalna odbywa się z wykorzystaniem zaawansowanych technologii i przy użyciu stali o wysokiej jakości, nie są one poddawane procesom korozji.


Jako producent sprzętu kuchennego staramy się dostarczać na rynek wysokiej jakości produktów, aby zyskać reputację firmy jako wiarygodnego dostawcy i stworzyć dla siebie przewagę konkurencyjną.