close

Szafki wiszące ze stali nierdzewnej Orest

Szafki wiszące ze stali nierdzewnej zostały zastosowane w profesjonalnej kuchni ze względu na ich wysokie właściwości technicznych i operacyjnych.

Szafki wiszące z drzwiami na zawiasach lub suwanymi są bezpiecznie przechowują dostęp elementów z negatywnymi skutkami dla środowiska.


 Nie wykluczone skrajne temperatury, wysoka wilgotność, zanieczyszczenia i tłuszcze, w tym ostatnim przypadku można łatwo rozwiązać za pomocą specjalnego środka czyszczącego w skomplikowanych przypadkach.
Szafki wiszące konstrukcyjne montowane z drzwiami ze stali nierdzewnej mogą różnić się pod względem rodzaju — przesuwny (coupé) lub skrzydłowe (mogą być dwa albo trzy drzwi).
Wszystkie elementy obudowy są wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej i elementów złącznych, dzięki czemu obudowa do powieszenia w dogodnym miejscu na ścianie.

Wewnętrzna strona ścianach szafki są perforowane stojak, na którym można łatwo przenosić dodatkowe półki w optymalnej pozycji dla swoich produktów. Półki dostępne są jako wyposażenie dodatkowe na życzenie klientów, a ich liczba może być ograniczona jedynie w wysokości szafy.

 

 

Wybierz parametry:
Drzwi (typ):
Resetuj

Szafa wisząca nierdzewna z drzwiami na zawiasach posiada metalowe zawiasy ukrytego typu. Półki są wzmocnienia krzyżowe członków. Wygodne projektowane uchwyty jest integralną częścią drzwi.

W nim można łatwo umieścić naczynia, sztućce, naczynia kuchenne, różne mały urządzenia kuchenny.
Konstrukcja półek w nich jest uniwersalna, ponieważ umożliwia umieszczenie talerze i szklanki, a także wysuwaną szufladę do zbierania wilgoci.
Szafka standardowa lub na wymiar ze stali nierdzewnej staną się nieodzownymi pomocnikami w profesjonalnych kuchniach kawiarni, barów, stołówek, restauracje czy hotele. Wszystkie prezentowane modele, jakie są ergonomiczne i doskonale pasuje do każdego zakładu gastronomii.