close

Szafy gastronomiczne ze stali nierdzewnej Orest

  Meble, w których przechowywane są różnego rodzaju naczynia oraz produkty, muszą zapewniać łatwy dostęp do swojej zawartości. Szafy gastronomiczne są kolejnym optymalnym rozwiązaniem ze względu na ich wysokie właściwości techniczne i operacyjne. Oczywiście wysoka jakość wykonania i materiały sprawiają że są one odporne na działanie wilgoci, środków chemicznych, wysokich i niskich temperatur.


  Profesjonalne meble kuchenne firmy Orest mają wiele modeli różniących się designem, właściwościami i przeznaczeniem. Wszystkie szafy ze stali nierdzewnej występują w wersji pojedynczej lub podwujnej oraz przyściennej lub przelotowej, z drzwiami suwanymi lub skrzydlowymi.
Szafa gastronomiczna z drzwiami suwanymi znacznie oszczędza miejsce w małych i wąskich pomieszczeniach. Stabilna konstrukcja spawana oraz  wytrzymały mechanizm rolkowy pozwala płynnie i wielokrotnie otwierać szafkę. Szafy magazynowe, jak i szafy przelotowe dostępne są w różnych rozmiarach, z różną ilością półek z regulacją przestrzeni wnętrza - w zależności od potrzeb.


  Do produkcji stosowana jest stal nierdzewna najwyższej jakości co posiada szereg cech ponieważ gotowy produkt jest zgodny z obowiązującymi normami

Wybierz parametry:
Drzwi (typ):
Resetuj
Szafa gastronomiczna SCSW-1C
Drzwi (typ): skrzydłowe
Szafa gastronomiczna SCSW-2C
Drzwi (typ): skrzydłowe
  • wykonane w całości ze stali nierdzewnej
  • stabilna konstrukcja spawana
  • 3 półki nieprzestawne
  • uchwyty w formie przetłoczeń na całej wysokości drzwi
  • zamknięcie magnetyczne
  • 4 nóżki umożliwiające właściwe wypoziomowanie


Wyposażenie dodatkowe:
- montaż zamka za dopłatą