Szafy ze stali nierdzewnej - producent Orest.

Szafy ze stali nierdzewnej Orest.

Szafy gastronomiczne.
W kuchni znajduje się wiele organizacji gastronomicznych naczynia kuchenne, które muszą być przechowywane gdzieś. Pożądane jest, aby w tym celu były zastosowane specjalne meble do gastronomii o wysokich charakterystykach technicznych i operacyjnych.

Wybierz parametry:
Drzwi (typ):
Resetuj

Optymalnym rozwiązaniem jest - kupić szafki ze stali nierdzewnej stali nierdzewnej. Dlaczego jest ona konieczna do kuchni? Wysoka jakość wykonania oraz materiały sprawiają, szafka nierdzewna jest prawie nie zabił. On nie boi się uszkodzenia mechaniczne, ekstremalne temperatury, wilgoći, tłuszczu i jest odporne na agresywne kwasy, zasady itp ...
Profesjonalne meble gastronomiczne ze stali nierdzewnej Orest ma wiele modeli, różniących się zarówno struktury i celu. szafka ze stali nierdzewnej może mieć drzwi coupe, to oszczędność miejsca w małych pomieszczeniach. Solidny mechanizm rolkowy umożliwia płynną i wielokrotnie otwartcie szafy.
Istnieje również model z standardowymi wahadłowe drzwi z ukrytymi zawiasami gatunków meblowych.
W zależności od zamierzonych zawartości szafki kuchenne ze stali nierdzewnej mogą mieć różne szerokości i długości (głębokości). Duża liczba produktów mogą być umieszczone na czterech półkach stałej wysokości (standard).
Rama ścienna, drzwi i ściany wykonane są z wysokiej jakoścki stali nierdzewnej, drzwi mogą być zaopatrzone w zamki.
Tak samo nogi szafy do mycia naczyń i inne naczynia kuchenne wykonane również ze stali nierdzewnej i można je regulować w pionie, co jest ważne dla umieszczenia na podłodze o szorstkiej powierzchni.
Wszystkie te cechy sprawiają, że możliwe jest połączenie z szafki ze stali nierdzewnej uniwersalne. Jest ergonomiczny i doskonale wpisuje się w żadnej kuchni gastronomicznej. Ponadto, jakość materiałów wykonania meble nierdzewne Orest daje możliwość służyć wiernie dziesięcioleci.